Miłość dwojga nastolatków

W obecnych czasach nie brakuje ciekawych książek, jak również komiksów. Zarówno, jeżeli mowa jest o tych propozycjach, jakie dedykowane są dla dorosłych, ale także dla dzieci i dla nastolatków. Autorzy nie próżnują, chcąc zaoferować czytelnikom ciekawe propozycje do przeczytania. Każda chętna osoba znajdzie coś ciekawego dla siebie. Atrakcyjnych propozycji czytelniczych warto poszukać wśród poleceń innych czytelników. Tak aby być pewnym tego, że czyta się coś naprawdę wow. Wśród takich poleceń znaleźć można Heartstopper. Tom 4 popularny.

Prosto z amerykańskiego rynku

Autorką tej propozycji jest Alice Oseman – amerykańska autora. Znana jest ona z tego, że tworzy głównie z myślą o młodych ludziach. Taka jest właśnie seria Heartstopper. Chociaż należałoby dodać, że ze względu na poruszaną tematykę, powinni zapoznać się z nią dorośli. Oseman znana jest również z powieści “Radio Silence”. Jest to opowieść o młodej dziewczynie, która próbuje uporać się z wizjami przyszłości. Kolejna, niezwykle ciekawa propozycja, na jaką warto zwrócić uwagę. Teraz trzeba spojrzeć na Heartstopper. Tom 4, która jest opowieścią ilustrowaną – niezwykłą, cieszącą się pozytywnymi opowieściami. Poprzedni tom, z tej właśnie serii, otrzymał bardzo ważną nagrodę.

Historia Charliego i Nicka

Na samym początku należy dodać, że całość należy czytać po kolei. Tylko dzięki temu będzie można połapać się we wszystkim. W tomie czwartym, Charlie i Nick są już parą. Aczkolwiek, świat o tym jeszcze nie wie. Wszyscy są przekonani, że oni się po prostu przyjaźnią. Niby nic takiego, ale Nick obawia się, że świat go przez to napiętnuje. W szczególności, że wielu postrzega go przez pryzmat sportowca. W końcu chłopak należy do szkolnej drużyny rugby. I miał też w przeszłości dziewczynę. A tu teraz Charlie. Na razie więc chłopcy trzymają wszystko w tajemnicy. I próbują poradzić sobie z typowymi problemami, jakie odnoszą się do nastolatków. A tych, wbrew pozorom jest naprawdę sporo. Świetna propozycja, która skłania także do myślenia.